Düşük Bakım Gerektiren İç Mekan Bitkileri

Canlı iç mekan bitkilerine sahip iç tasarım çözümlerine ihtiyacınız varsa, İz Botanik size en uygun çözümü sunar. Elbette mekanınızda canlı iç mekan bitkilerinin tüm faydalarına sahip olmayı seveceğinizi, ancak gerekli tesis bakımı ve bakımı olmadan yapabileceğinizi düşünebilirsiniz.

İz Botanik danışmanları, mülkünüzdeki alanın çok yüksek olmasına rağmen, benzersiz iç ortamınızda gelişecek olan düşük bakım gerektiren iç mekan bitkilerini bulmanıza yardımcı olabilir.

İz Botanik, meslektaşlarımızın sizin için bitkileri gerçekten önemsedikleri tesislerin yanı sıra bakım hizmetleri de vermektedir. Bakım hizmetlerimize bir göz atın ve iç mekan tasarımınızın ihtiyaçlarına uygun paketi öğrenin.

İz Botanik uzmanları, iç mekan bitkilerinin sağlığını korumaya büyük özen gösterir. Düzenli bakım randevuları ile danışmanlarımız, çalışma alanınıza ve içinde yaşayan bitkilere alışmaları için zaman ayırır.

İç mekan bitki türleri için kolay bakım

Düşük ışık koşullarında iyi çalışan, diğer bitkilerden daha az sulama gerektiren ve genellikle daha az bakım gereksinimi olan çok sayıda farklı tipte ofis büroları bulunmaktadır. Bazı örnekler:

Dracaena – uzun yeşil yaprakları ve ortasındaki renkli çizgili popüler bir kapalı bitki. Dracaenas, sulama arasında birkaç güne gidebilen düşük ışık bitkileridir.

Philodendron – kalp şeklinde yapraklar, bir Philodendron’un tipik adıdır ve iç mekan tasarım ihtiyaçları için popüler bir seçim olmuştur. Philodendronlar düşük ışık koşullarına oldukça uyarlanabilir.

ZZ Fabrikası – çevrede bulunan en popüler iç mekan bitkilerinden biri ve bazen “sonsuz bir bitki” olarak adlandırılır çünkü düşük ışıklı ortamlarda uzun süre su olmadan gelişebilir.

Pothos – ışık yolunda çok fazla gerektirmeyen renkli ve canlı yaprakları olan bir bitki. Bir tür yaprak dökmeyen asma türüdür ve herhangi bir alan için çok çeşitli renk ve stiller içinde gelir. Yaprakları genellikle kalp şeklindedir.

Düşük bakım gerektiren kapalı tesis bakımı

Bitkilerinizin kendinize bakması mı gerekiyor? Bakım randevuları arasında iç mekan bitkilerinizi nasıl etkileyebileceğinizi öğrenmek için en iyi 10 bitki bakımı ipucuna göz atabilirsiniz. İç mekan tesislerinizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa, İz Botanil uzmanlarına ulaşarak endişelerinizi giderebilirsiniz.