Hakkımızda

İz Botanik, iç – dış mekan peyzaj uygulamaları,  iç – dış mekan bahçe düzenlemesi, dikey bahçeler ve hydroseeding çim alanlarıda faaliyet gösteren üretim, tasarım ve uygulama firmasıdır.

Kentsel gelişim sürecinde oluşan yapılaşma ile yaşam alanı sürekli daralan ve kapalı mekanlar içinde yaşamak zorunda olan insanlar için, dış mekanlar ve açık-yeşil alanların önemi her geçen gün artmaktadır. Günümüzde mimari yapılar ve dış mekanların bir araya gelerek oluşturdukları çevrenin kalitesinin arttırılmasında peyzaj tasarımları ön plana çıkmaktadır.

Profosyonelce tasarlanmış  iç ve dış mekan peyzajı,  günümüzün hızlı yaşam tarzında stres yaşayan bireylerin, mutlu bireylere dönüşmesini sağlar.

Neden İzbotanik?

Çözümlerimiz sayesinde, müşterilerinize, ziyaretçilerinize  ve çalışanlarınıza uzun ömürlü ve karlı ilişkiler kurma konusunda üstün bir deneyim sunuyoruz.  Oluşturulan çevre ortamını  itibarınızı artmasını sağlarken, yeniden tasarlanmış ticari alanlarınız size rekabet avantajı sunar. Uygulamalarımızın sağladığı üstün faydalarla tanışan müşterimiz tarafından güveniliyoruz.

Marka imajınızı korumak ve geliştirmek için mekanlarınıza çevre duyarlılığı katarak geliştirmeye çalışıyoruz.