İç Mekan Peyzaj

İç mekan bitkileri, en uygun atmosferi elde etmek isteyen işletmeler için önemlidir. Bitkiler harika görünüyorlar ve dünyada araştırılmış olan sağlık yararları var. İzbotanik, çalışma alanınızı geliştirecek çeşitli iç peyzaj yöntemleri ve hizmetleri sunmaktadır.

İç mekan bitkileri sizin için ne ifade ediyor? Bitkiler basit estetiğin çok ötesine geçer. Tasarımcılarımız ve peyzaj mühendislerimiz, duyuları harekete geçiren tüm iç ortamları yaratırlar. Bunu yaparken, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi harika hissettiririz.

Resepsiyonlardan, ofis katlarına ve ortak kullanım alanlarına kadar, İz Botanik iç mekan bitki hizmetleri, size kalıcı bir etki bırakan olumlu ve misafirperver bir ortam sunar. Canlı yeşillik ve yeşilliklerle karanlık bina köşelerini aydınlatıyoruz, boş duvarlara renk ve yaşam getiriyoruz ve çalışanlarınıza yeni manzaralar ve taze kokular sunuyoruz.

Daha fazlası…

Nerede olursanız olun İzbotanik , her tür ve büyüklükteki işletmeye çok çeşitli iç mekan bitkileri, ofis bitkileri, iç çevre düzenlemesi ve eksiksiz bir iç tesis servisi tasarlar, kurar ve hizmet eder.

İletişime Geçin

Size en uygun peyzaj çözümleri için bizimle iletişime geçin.