Hatıra Ormanları

Türkiye’nin ilk ve tek özel hatıra ormanı hizmetini sağlayan İz Botanik sayesinde, işletmenizin üzerinde yaşadığımız dünyaya vermiş olduğu değeri ölümsüzleştirecek ve adınızın sonsuza kadar varlığını sürdürebileceksiniz.

Ticari dış mekan peyzaj hizmetleri

İşletmenizi ziyaretçilerle tanıştırmanın, girişinizi yemyeşil bitki örtüsü ile süslemekten daha iyi bir yolu yoktur. İz Botanik, girişlerini firmaların kendileri gibi benzersiz tasarımlarla güzelleştirmek için her türlü işletme ile birlikte çalışmaktadır. Peyzaj mimarlarımız, müşterileri ve meslektaşları memnun eden ve ilham veren misafirperver bir tasarım oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Dekoratif Ürünler

Birbirinden güzel yaratıcı ve tamamlayıcı dekoratif ürün yelpazesi ile tasarımlarınıza ufak dokunuşlar katmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yüzlerce farklı çeşitte saksı, ahşap ürün ve diğer dekoratif ürünler sayesinde zevklerinizi kolaylıkla içinde bulunduğunuz alanlara yansıtabilirsiniz.

Özelleştirilmiş dekoratif ürünler

İz Botanik hizmetleri sayesinde, beğendiğiniz bir model ürünü ya da tasarımı zevklerinize uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Daha fazlası…

Hatıra ormanları, dekoratif ürünler, donatı alanları, saksılar (ahşap, terra cotta, fiber, beton), havuzlar, metal-ahşap uygulamaları, aydınlatma, bakım hizmetleri, danışmanlık, özel tasarım peyzaj uygulamaları… ve daha fazlası için İz Botanik yanınızda.

İletişime Geçin

Size en uygun peyzaj çözümleri için bizimle iletişime geçin.