Sizin için ne yapabiliriz?

Dış Mekan Peyzajı

Asla ilk izlenimin gücünü küçümseme. Dış mekan peyzaj ve bahçe düzenlemesine yatırım yaparak ziyaretçilerinizi, iş yerinizde ya da ofisinizde doğal güzellikte selamlayın. İz Botanik, ticari dış mekan peyzaj tasarımı ve uygulamada tüm yeteneklere sahiptir.

İç Mekan Peyzajı

İç mekan bitkileri, en uygun atmosferi elde etmek isteyen işletmeler için önemlidir. Bitkiler harika görünüyorlar ve dünyada araştırılmış olan sağlık yararları var. İZ botanik, çalışma alanınızı geliştirecek çeşitli iç peyzaj yöntemleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Dikey Bahçe Sistemleri

Dikey bahçe, hidroponik kullanarak dikey olarak askıya alınmış bir panelde bitki yetiştirmek için kullanılan bir tekniktir. Bu benzersiz yapılar bağımsız olabilir veya bir duvara tutturulabilir. Eski uygarlıklardan bu yana dikey bahçeler kullanılmıştır; birçok modern dikey bahçe yıllarca sürebilir.

Hydroseeding Çim Uygulaması

Hydroseeding bir diğer adıyla püskürtme çim, spreyleme yöntemi ile çim çıkarma tekniğidir. Yapılan etütler sonucu, toprağın özelliklerine göre hazırlanan organik karışımı, toprağa püskürterek uygulanan Hydroseeding yöntemi, en kısa zamanda en iyi sonucu almanızı sağlar.

Hatıra Ormanları

Türkiye’nin ilk ve tek özel hatıra ormanı hizmetini sağlayan İz Botanik sayesinde, işletmenizin üzerinde yaşadığımız dünyaya vermiş olduğu değeri ölümsüzleştirecek ve adınızın sonsuza kadar varlığını sürdürebileceksiniz.

Dekoratif Ürünler

Birbirinden güzel yaratıcı ve tamamlayıcı dekoratif ürün yelpazesi ile tasarımlarınıza ufak dokunuşlar katmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yüzlerce farklı çeşitte saksı, ahşap ürün ve diğer dekoratif ürünler sayesinde zevklerinizi kolaylıkla içinde bulunduğunuz alanlara yansıtabilirsiniz.